Karol Klencner- zabezpieczenie dzieci, ubezpieczenia, emerytury, oszczędności na terenie Krakowa, Warszawy i górnego Śląska

Oferta

Ubezpieczenie Komfort Życia:

Ubezpieczenie KOMFORT ŻYCIA  to ubezpieczenie na życie, które jest doskonałym rozwiązaniem, w sytuacji gdy np. posiadasz kredyt hipoteczny lub inne zobowiązania finansowe. Dzięki ubezpieczeniu możesz mieć pewność, że gdyby Ciebie zabrakło, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia, które pozwoli im spłacić zaciągnięte kredyty lub pożyczki oraz utrzymać standard życia na obecnym poziomie.

Ubezpieczenie oszczędnościowe Emerytura bez Obaw to:

 • Ubezpieczenie na życie 

 • Długoterminowy plan oszczędzania na emeryturę.

 

Ubezpieczenie oszczędnościowe Emerytura bez Obaw pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by na przyszłej emeryturze móc utrzymać standard życia na obecnym poziomie i po latach pracy wciąż realizować swoje marzenia.

Dzięki systematycznym wpłatom na ubezpieczenie oszczędnościowe możesz zgromadzić kapitał, by na emeryturze wciąż być aktywnym i w pełni wykorzystać wolny czas na realizację założonych planów i pasji.

 

 • Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego.

 

 • Premie roczne i premia końcowa –  Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności na emeryturę.

 

 • Zabezpieczenie bliskich – W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia na obecnym poziomie.

Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw to:

 • Ubezpieczenie na życie

 • Długoterminowy plan oszczędzania na wybrany cel w przyszłości. 

 

Ubezpieczenie oszczędnościowe Oszczędności bez Obaw pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by w określonym przez Ciebie czasie z niego skorzystać. Dzięki systematycznym wpłatom na ubezpieczenie oszczędnościowe możesz zgromadzić kwotę, która pozwoli Ci zrealizować założone plany i marzenia.

 

 • Gwarancja wypłaty –  Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz na koniec ubezpieczenia oszczędnościowego.

 

 • Premie roczne i premia końcowa – Możesz zyskać jeszcze więcej. Masz możliwość otrzymania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wysokość Twoich oszczędności.

 

 • Zabezpieczenie bliskich – W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia na obecnym poziomie.

 

 • Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz, jak długo oszczędzać. Zależy to tylko od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia, następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia. Oszczędzać możesz już w wieku 16 lat.

​​​​​​​

 • Gwarancja zwrotu wpłaconych składek – Masz możliwość wyboru opcji pozwalającej otrzymać sumę wszystkich wpłaconych składek z tytułu umowy głównej na koniec umowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że nawet jeśli gwarantowana suma ubezpieczenia z premiami będzie niższa niż zakładaliśmy, otrzymasz cały kapitał wpłacony na ubezpieczenie.

​​​​​​​

 • Rozsądna wysokość wpłat – Wpłacając minimum 165 zł miesięcznie, nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.

​​​​​​​​​​​​​​

 • Brak podatku od dochodów kapitałowych –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Zadbaj o przyszłość swoich dzieci
 • Premie roczne i premia końcowa –  Masz możliwość uzyskania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności dla Twojego dziecka.

 

 • Twoje bezpieczeństwo – Twoje życie i zdrowie też może być objęte ubezpieczeniem w ramach umów dodatkowych – w razie poważnej choroby, niezdolności do pracy, poważnego inwalidztwa lub gdyby Ciebie zabrakło – Prudential przejmie obowiązek regularnego opłacania składek za ubezpieczenie dziecka aż do końca trwania umowy.

 

 • Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz. To, jak długo chcesz oszczędzać, zależy od Ciebie oraz Twoich potrzeb i możliwości finansowych – przy czym minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalnie do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia następującej po ukończeniu przez ubezpieczone dziecko 25. roku życia.

 

 • Swobodny wybór – To do Ciebie należy decyzja, kiedy dziecko otrzyma zgromadzone oszczędności (umowa może trwać maksymalnie do ukończenia przez nie 25. roku życia). Wypłata zgromadzonych oszczędności może być jednorazowa lub w 4 równych ratach wypłacanych co rok. Dzięki temu możesz zaplanować np. finansowanie studiów dziecka.

 

 • Brak podatku od dochodów kapitałowych –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Ubezpieczenie oszczędnościowe Start w Życie to:

 

 • Ubezpieczenie na życie dziecka.
 • Długoterminowy plan oszczędzania na przyszłość dziecka.

 

Daj dziecku gwarancję. Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, Twoje dziecko otrzyma wsparcie finansowe. Pieniądze na studia, pierwszy samochód czy wkład na mieszkanie – potrzeb z pewnością nie zabraknie. Z ubezpieczeniem oszczędnościowym Prudential możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie mogło zrealizować swoje plany w przyszłości.

 

 • Gwarancja wypłaty – Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką dziecko otrzyma w określonym przez Ciebie, ważnym momencie swojego życia. Dzięki temu wiesz, że bez względu na to, co przyniesie przyszłość, otrzyma ono pieniądze na realizację planów.

Chroń siebie i bliskich

Korzyści: 

 • Stabilność finansowa bliskich – ubezpieczenie na życie daje Ci pewność, że w razie Twojej śmierci w trakcie trwania umowy, Twoi bliscy otrzymają gwarantowaną wypłatę świadczenia, które pozwoli im spłacić zaciągnięte zobowiązania finansowe oraz utrzymać obecny standard życia.

 

 • Bezpieczeństwo na długie lata – ubezpieczenie możesz zawrzeć na minimum 5 lat, z ochroną ubezpieczeniową trwającą maksymalnie do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia. Dzięki temu możesz zapewnić bliskim wsparcie finansowe przez cały okres spłacania kredytu.

 

 • Szeroki zakres ochrony – masz możliwość skorzystania z 11 różnych umów dodatkowych pozwalających rozszerzyć zakres ochrony dla Ciebie oraz Twojego dziecka na wypadek różnych nieszczęśliwych zdarzeń, np. poważnego zachorowania.

 

 • Elastyczne rozwiązanie – poziom ochrony oraz wysokość sum ubezpieczenia w umowach dodatkowych możesz dopasować indywidualnie do Twoich potrzeb – mogą być wyższe niż suma ubezpieczenia określona w umowie głównej – to duża zaleta produktu.

 

 • Rozsądna wysokość wpłat – ubezpieczenie jest dostępne już od 40 zł miesięcznie. Już za niewielką kwotę możesz zapewnić sobie i swoim bliskim zabezpieczenie finansowe w razie niespodziewanych zdarzeń. Poziom ochrony możesz dopasować do swoich możliwości i potrzeb nawet w trakcie trwania umowy.

 

 • Podwyższenie ochrony – gdy urodzi Ci się dziecko, zawrzesz związek małżeński, kupisz mieszkanie lub dom, masz możliwość podwyższenia ochrony czyli wysokości sumy ubezpieczenia bez konieczności ponownej oceny ryzyka.

 • Rozsądna wysokość wpłat – To nie jest duży wydatek. Wpłacając minimum 165 zł miesięcznie, nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.

 

 • Elastyczne rozwiązanie – To, jak długo zdecydujesz się oszczędzać, zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia, następującej po ukończeniua przez Ubezpieczonego 75. roku życia.

 

 • Gwarancja zwrotu wpłaconych składek – Masz możliwość wyboru opcji pozwalającej otrzymać sumę wszystkich wpłaconych składek z tytułu umowy głównej na koniec umowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że nawet jeśli gwarantowana suma ubezpieczenia z premiami będzie niższa niż zakładaliśmy, otrzymasz cały kapitał wpłacony na to ubezpieczenie.

​​​​​​​

 • Brak podatku od dochodów kapitałowych  –  Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa).

Odłóż pieniądze na długo terminowy cel, np. dom
Spędź emeryturę podróżując, czy w inny wymarzony sposób

Potrzebujesz więcej informacji?

Potrzebujesz więcej informacji?

Potrzebujesz więcej informacji?

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadźwoń lub napisz!

Zadźwoń lub napisz!

Zadźwoń lub napisz!

Zadźwoń lub napisz!

Spotkajmy się- zadźwoń lub napisz

Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich potrzebach w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu na terenie Krakowa, Górnego Śląska lub Warszawy

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz

maila

Zadzwoń

do mnie

lub

Spotkajmy się!

WFS Kraków

"Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie zaś poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie. Oprócz tego, jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości; żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak naprawdę nie żyjąc." 

-Dalajlama

Zadbaj o bezpieczeństwo wszystkiego co dla Ciebie ważne!

Zostaw swoją opinię po spotkaniu :)

Mój fanpage 

na facebook'u

OSZCZĘDNOŚCI

EMERYTURY

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

ZABEZPIECZENIE DZIECI

Poznaj mnie bliżej

Zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym. Mam zespół Prudential
Jestem człowiekiem takim jak ty- mam syna i lubie sport

Zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym klientów indywidualnych i  biznesowych na terenie Krakowa, Warszawy i górnego Śląska. Współpracuje z klientami wymagającymi wysokiej jakości obsługi, długo falowej współpracy i wsparcia na każdym etapie życia.

 

Dla mnie najważniejsze jest, abyś  korzystając z mojej wiedzy zrozumiał czego potrzebujesz i świadomie umiał wybierać co dla Ciebie najlepsze. 

Zadbaj o bezpieczeństwo wszystkiego, co dla Ciebie ważne- przyszłość dzieci, zabezpieczenie rodziny, ubezpieczenie zdrowia i prywatna emerytura.

 

Poznajmy się! Napijemy się kawy, czy herbaty i sprawdźmy, czy znajdziemy wspólny mianownik.

Cześć! Nazywam się Karol. Moją misją jest poprawa świadomości społeczeństwa poprzez efektywną i przystępną dla każdego edukację ubezpieczeniową. Prywatnie jestem tatą 2 letniego Kasperka. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury. Medytuję, ćwiczę jogę, jeżdżę na rowerze i pływam. Interesuje mnie psychologia sukcesu, osiągnięć i szeroko rozumiany rozwój osobisty.

 

Prowadzę zespół doradców ubezpieczeniowych pod marką Prudential- rekrutuje, wdrażam i szkolenie nowych przedstawicieli Prudential. 

Karol Klencner-

ubezpieczenia, emerytury, oszczędności, Kraków, Warszawa, Górny Śląsk

O mnie

Oferta

Kontakt

Opinie

Aktualności

Dzieci

Ubezpieczenia

Emerytury

Oszczędności